Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | STAINLESSSTEEL |
| Power (W) | 9011300W9011300 |
| Function | Grilling, regular grade |
| Capacity | 15-19L |
| Voltage (V) | 120V120V |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.