Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 19 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Flight Time | 15 |
| Remote Distance | 30 |
| Dimensions | 12*6.5*9.5cm |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.