Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 55 × 34 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 901-1300W |
| Function | Speedcook / With Quartz Halogen Bulb, Steam Cooking, regular grade |
| Capacity | 15-19L |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.