Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 21 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Energy Label | Grade 1 |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Installation | Countertop |
| Material | STAINLESS STEEL, Stainless Steel |
| Power (W) | 901-1300W |
| Function | Grilling, Sensor Cook, Speedcook / With Quartz Halogen Bulb, Sterilize, True Microwave |
| Capacity | >30L, 1.2 Cubic Feet |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Product Dimensions | 17.7"D x 22"W x 13.5"H |
| Special Feature | Convection Bake, Inverter Microwave Technology, Genius Sensor Cooking |
| Wattage | 1000 watts |
| Item Weight | 39.1 pounds |
| Included Components | Microwave, Turntable, Wire Rack High, Enamel Tray, Airfry Basket, Quic |
| Installation Type | Countertop |
Instock
There are no reviews yet.