Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.495 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 51 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | <600W |
| Function | Grilling |
| Capacity | <15L |
| Voltage (V) | 110V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.