Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Energy Label | Grade 2 |
| Panel | Cast Coated |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Installation | Countertop |
| Tray Type | Flat Underpan |
| Material | Nanometre |
| LCD | Yes |
| Door Lock Type | Hand Pull Type |
| Power (W) | 901-1300W |
| Function | Grilling, Sensor Cook, Speedcook / With Quartz Halogen Bulb, Steam Cooking, Sterilize, True Microwave, Steam Cube |
| Capacity | 15-19L |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.