Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 29 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 25W |
| Brand Name | LEWIAO |
| Origin | Mainland China |
| Size | 29 * 21 * 27cm |
| Weight | 3.3 kg |
| material quality | ABS |
Instock
There are no reviews yet.