Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 43 cm |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 140W |
| Brand Name | maiou |
| Origin | Mainland China |
| Speed: | 1400r/min |
| Productivity: | 100~150kg/h |
Instock
There are no reviews yet.