Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 105 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 × 41 × 95 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500W |
| Brand Name | LIJAYO |
| Origin | Mainland China |
| Work efficiency | 1 piece/13 seconds |
| Weight | 100KG |
| Dimensions | 90 * 36 * 90CM |
Instock
There are no reviews yet.