Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 × 55 × 115 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1500W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Products | Sugar cane peeling machine |
| Power | 1500W |
| Productivity | 20 seconds a stick |
| Output | 88KG per hour |
| Size | 95*55*115CM |
| Weight | 75kg |
Instock
There are no reviews yet.