Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 240V |
| Power (W) | 500w |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Product Name: | chestnut opener |
| Material: | 304 stainless steel |
| Weight: | 335g |
Instock
There are no reviews yet.