Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 20 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 20W |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Product name: | Green Bean and Pea Shelling Machine |
| Model: | GT20S |
| Voltage: | 110-220V/50-60HZ |
| Power: | 20W |
Instock
There are no reviews yet.