Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 59 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 26 × 90 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 0.55kw |
| Brand Name | TOPNOTCH |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Peanut Red Coat Peeling Machine |
| Product model | KGT200 |
| Product output | 200KG/H |
Instock
There are no reviews yet.