Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 220 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 47 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 250w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2020 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Condition | New |
| Place of Origin | Henan, China |
| Voltage | 220V |
| Weight | 150 KG |
| Dimension(L*W*H) | 200*47*110CM |
| Warranty | 1 Year |
Instock
There are no reviews yet.