Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 17 cm |
| Material | Plastic |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 1V |
| Power (W) | 1W |
| Brand Name | ormismart |
| Origin | Mainland China |
| Product color: | light green / dark green |
| feature1: | Peeler |
| feature2: | Manual Fruit Peeler |
Instock
There are no reviews yet.