Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | ROHS |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | Houselin |
| Origin | Mainland China |
| Electric Potato Peeler | Electric Apple Peeler |
| kitchen | Automatic peeler |
| Kitchen artifact | Fruit peeling machine |
| Kitchen assistant | Orange peeler |
| Electric peeler | Potato peeler |
| Apple peeler | Peeling machine |
| Vegetable and vegetable peeler | Potato peeling machine |
Instock
There are no reviews yet.