Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.239 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 8 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 3.7V |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | Ashata |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.