Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 13 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 5w |
| Brand Name | HAOYUNMA, JINFUDA |
| Origin | Mainland China |
| Applicable Industries | Hotels, Food & Beverage Factory, Restaurant, Home Use, Other |
| Showroom Location | Brazil |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2020 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Place of Origin | Guangxi, China |
| Voltage | 110/220v/12v/24v |
| Power | 80w |
| Dimension(L*W*H) | 31*16*12cm |
| Weight | 0.75 KG |
| Warranty | 1 Year |
| Raw material | Fruit, Vegetables |
| Key Selling Points | Multifunctional |
| Product name | Multifunctional electric peeler |
| Application | Coconut Skin Peeling Machine |
| Advantage | Easy Operation High Efficiency |
| Processing Types | Vegetable and fruits Peeling |
| Material | Metal |
| Peeling Type | Peeling Moving |
| After Warranty Service | Online support |
| After-sales Service Provided | Online support |
Instock
There are no reviews yet.