Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 110 kg |
|---|---|
| Dimensions | 73 × 50 × 93 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 400w |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Voltage | 220V |
| Power | 800 |
| Dimension(L*W*H) | 63*43*85 |
| Weight | 70 KG |
| Warranty | 1 Year |
| Key Selling Points | Energy saving |
| Material | Stainless Steel |
Instock
There are no reviews yet.