Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 26 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 200w |
| Brand Name | maiou |
| Origin | Mainland China |
| Name | Garlic peeling machine |
| Packing size | 240*240*480mm |
| Package weight | 7.9KG |
| Product output | rabout 100 kg in 1 hou |
Instock
There are no reviews yet.