Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 25w |
| Brand Name | SUENUN |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Peeling Machine |
Instock
There are no reviews yet.