Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 15 × 20 cm |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CCC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 28w |
| Brand Name | DEAROK |
| Origin | Mainland China |
| Efficiency | 50kg/H |
| Power | 28W |
Instock
There are no reviews yet.