Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 38 × 32 cm |
| Type Number | 817 |
| CE | Type |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Warning | NO |
| Power Source | GAS |
| Model Number | 817 |
| Design | Fire Boat |
| Controller Mode | MODE1, MODE2 |
| Control Channels | 10 CHANNELS |
| Flight Time | 30 |
| Remote Distance | 100M |
| Warranty | 30DAY |
| Dimensions | 817MM |
| Max Speed | 50 |
| Charging Time | 30MIN |
| Frequency | 10 |
| Charging Voltage | 110-220V |
| State of Assembly | Unassembled Kit |
| Remote Control | No |
| Material | Metal |
| Brand Name | goni |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.