Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Material | Plastic |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | / |
| Brand Name | BEIJAMEI |
| Origin | Mainland China |
| product size | 25.5*27cm |
Instock
There are no reviews yet.