Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 27 × 29 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 200w |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.