Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 72 × 51 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220v |
| Power (W) | 1500w |
| Brand Name | IRISLEE |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Potato Peeler |
| Output | 120~250 kg/h |
| Weight | 55 kg |
| Dimensions | 85*67*46 cm |
| Barrel diameter | 35 cm |
Instock
There are no reviews yet.