Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 85 × 60 cm |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Brand Name | XEOLEO |
| Origin | Mainland China |
| model | BL-21 |
| Product size | 490*760*450mm |
| Production | 130kg/h |
| Cut depth | 0.5-2.5mm |
| Cut length | Adjustable |
| Cutting direction | Adjustable |
Instock
There are no reviews yet.