Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 × 33 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 80w |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
| Capacity | 1500PCS/h |
| Size | 90*30*40cm |
| Weight | 25kg |
Instock
There are no reviews yet.