Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 39 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Voltage (V) | 110V/220V |
| Power (W) | 400w |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Name | Coconut Grater |
| Power | 300W |
| Voltage | 110V/220V |
| Slicing efficiency | 1 PCS/Min |
| Size | 39.5*29.5*50.5CM |
| Weight | 15KG |
Instock
There are no reviews yet.