Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 48 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 300W |
| Brand Name | PBOBP |
| Origin | Mainland China |
| Product Model: | JC-002 |
| Hourly output: | 25kg/h |
| Outer box size: | 25 * 25 * 48CM |
| Product weight: | 9kg |
Instock
There are no reviews yet.