Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 250 kg |
|---|---|
| Dimensions | 180 × 82 × 140 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 380V |
| Power (W) | 1500W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Products | Onion peeling machine |
| Model | ZY-600 |
| Output | 500-600KG/H |
| Voltage | 220/380V |
| Power | 1500W |
| Size | 180*82*140CM |
| Weight | 250KG |
Instock
There are no reviews yet.