Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 74 × 72 × 144 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | STAINLESS STEEL, Stainless steel |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 200w |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Name | Peeling machine |
| Model | ZY-100 |
| Working principle | Compressed air |
| Production capacity | 100-150kg/h |
| Dimensions | 620*640*1240mm |
| Net weight | 85kg |
Instock
There are no reviews yet.