Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 75 × 55 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | STEEL |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220 |
| Power (W) | 400w |
| Brand Name | XEOLEO |
| Origin | Mainland China |
| model | BL-18 |
| Product size | 410*560*250mm |
| Production | 60kg/h |
| Cut depth | 0.5-2.5mm |
| Cut length | Adjustable |
| Cutting direction | Adjustable |
Instock
There are no reviews yet.