Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 63 × 60 × 61 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 370W |
| Brand Name | SYILIU |
| Origin | Mainland China |
| Model: | 300 |
| Product Name: | Pork Peeling Machine |
| Voltage: | 220V/380V |
| Machine size: | 530 * 500 * 460mm |
| Machine weight: | 45kg |
Instock
There are no reviews yet.