Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 29 × 37 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 50W |
| Brand Name | TOPNOTCH |
| Origin | Mainland China |
| Suitable for fruit diameter | 4-10 cm |
| Capacity | 1000 piece/h |
Instock
There are no reviews yet.