Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 200w |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item name | dry garlic peeler |
| Machine dimension | 240*240*480MM |
| Machine weight | 8.5kg |
| Capacity | 40~60pcs/Min |
| Power | 200W |
| Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.