Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 35 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 25 |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
| capacity | 40kg/h |
| size | 58*50*50cm |
| weight | 20kg |
Instock
There are no reviews yet.