Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 35 × 30 cm |
| Certification | CE |
| Power Source | Electric |
| Design | Speedboat |
| Flight Time | About 5 hours(12000MAH) |
| Remote Distance | 500m |
| Dimensions | 53x26x22cm |
| Max Speed | 5.5-6KM/H |
| Charging Time | 8-10 hours(12000MAH) |
| Frequency | 2.4G |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Material | Metal, Plastic |
| Recommend Age | 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.