Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 23 cm |
| Power Type | Electric |
| Style | Standing |
| Certification | ce |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Name | Electric milk frother |
| Model | 500w |
| Voltage | 220v/110v |
| Frequnecy | 50hz/60hz |
| Capacity | 500ML |
| Color size | 195*178*210mm |
| Gross weight | 1.1kg |
Instock
There are no reviews yet.