Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 3300 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Electric |
| Style | Standing |
| Model Number | S3628 |
| Brand Name | SUBADA |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Power | 500W |
| Material | PP Housing, 304 Non-stick coating inner |
| Capacity | 500ml(heat milk), 290ML(Foam max), 250ML(Foam min) |
| Voltage 2 | 110V/60Hz |
Instock
There are no reviews yet.