Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.133 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 8 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 10200 |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Battery |
| Style | Handheld |
| Model Number | KJBQ-64 |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.