Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.016 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 18 × 16 cm |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Electric |
| Style | Standing |
| Model Number | Milk Frother |
| Brand Name | homgeek |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.