Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 31.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 50 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 1130 |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Rechargeable/Electric Both Work |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Product name | milk foaming machine |
| Function | Foam Milk |
| Feature | Food-grade Material |
Instock
There are no reviews yet.