Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 58 × 51 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 1130 |
| Voltage (V) | 120V, 220V~50HZ, 220 |
| Power (W) | <750W, 2650W, 2650 |
| Power Type | Rechargeable/Electric Both Work |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | CH-CRM3200D |
| Capacity (Cup) | 1.7L, 1.7L |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 34.5*42.8*48.5cm |
| Housing Material | Stainless steel & plastic |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Semi-automatic Coffee Machine |
| Operating Language | English |
| Application | Hotel, Garage, RV, Commercial, Household, Home/Office/Gift |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Product Name | Semi Automatic Coffee Maker |
| Pump Pressure | 15 Bar |
| Color | Black / White |
| Style | Easy Operation |
| Size | 34.5*42.8*48.5cm |
| Material | 304 Stainless Steel +ABS |
Instock
There are no reviews yet.