Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 30 × 55 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 1400 |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | >1501W |
| Power Type | Electric |
| Style | Standing |
| Model Number | HBK-05B |
| Certification | ce |
| Brand Name | XEOLEO |
| Origin | Mainland China |
| Power | 3KW |
| Capacity | 8L |
| Voltage | 220V/110V |
Instock
There are no reviews yet.