Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 14 × 34 cm |
| Rotation Rate(RPM) | 1400 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1001-1200W |
| Power Type | Electric |
| Style | Standing |
| Model Number | MS-130T |
| Certification | CE |
| Brand Name | MYLEI |
| Origin | Mainland China |
| Power | 1450W |
| Weight | about 6.7kg |
| Frequency | 50Hz |
| Water tank capacity | 800ml |
| Appearance dimension | 380*140*340mm |
Instock
There are no reviews yet.