Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.578 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 16 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 1400 |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Rechargeable/Electric Both Work |
| Style | Handheld |
| Model Number | CH-933 |
| Certification | ce |
| Brand Name | HAEGER |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.