Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 6 × 7 cm |
| Rotation Rate(RPM) | 6500 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Electric |
| Style | Standing |
| Certification | CE |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Milk Frothers |
Instock
There are no reviews yet.