Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 29 × 63 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 7000 |
| Voltage (V) | 240V |
| Power (W) | 751-1000W |
| Power Type | Rechargeable/Electric Both Work |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Condition | New |
| Weight (KG) | 13 |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2020 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Place of Origin | Fujian, China |
| Type | Milk Tea Equipment |
| Warranty | 1 Year |
| Application fields | Beverage Factory |
| Machinery Capacity | 6L |
| Product name | Single head steam milk foam machine |
| Material | Stainless Steel |
| Advantage | Easy Operation High Efficiency |
| Capacity | 6L |
| Voltage | 110V/220V |
| Power | 2000W |
| MOQ | 1Pcs |
| Color | White |
| Certification | CE Certificate |
| Size | 215*280*535mm |
Instock
There are no reviews yet.