Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 52 × 77 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 1130 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >1501W |
| Power Type | Electric |
| Style | Standing |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.